Category Time Event Opponent Location
Dec 1, 2018 - Sat
High School Wrestling 8:00 AM Wrestling: Varsity Invitational   Kimberly High School
  Opponent: Kewaunee,Appleton North,Ashwaubenon,Freedom,Manitowoc Lincoln,Plymouth School District,Berlin,Oakfield,Sturgeon Bay/Sevastopol Wrestling,Dodgeland,Elkhart Lake-Glenbeulah,Grafton,Merrill,Princeton,Sun Prairie,Marinette,Kimberly
Dec 8, 2018 - Sat
High School Wrestling 9:30 AM Wrestling: Varsity Invitational   Brillion High School
  Opponent: Shawano Community,Shiocton,Winneconne,Sturgeon Bay/Sevastopol Wrestling,Peshtigo,Marathon,Omro,Brillion
Dec 15, 2018 - Sat
High School Wrestling 10:00 AM - 7:00 PM Wrestling: Varsity Invitational   Green Bay Preble Dessart Center Gym
  Opponent: Kaukauna,West De Pere,Crivitz,Winneconne,Ozaukee,Luxemburg-Casco,Sheboygan South,Lomira,Waupaca,Lakeland Union,Eau Claire Memorial,Menominee Indian,Green Bay Preble
Dec 28, 2018 - Fri
High School Wrestling 9:30 AM - 9:00 PM Wrestling: Varsity Invitational   Kolf Sports Center Field House
  Opponent: Southern Door,Coleman,Ashwaubenon,Bonduel,Cedarburg,Chilton,Green Bay Preble,Green Bay West,Hortonville,Manitowoc Lincoln,Menasha,Mishicot,Neenah,North Fond du Lac,Oshkosh North,Reedsburg,West De Pere,Ripon,Winneconne,Berlin,Random Lake,Lena,Grafton,Whitefish Bay,Mosinee,Antigo,West Allis Nathan Hale,Valders,Lomira,Peshtigo,Sun Prairie,Waupaca,Laona-Wabeno,Omro,Amherst,Belleville,Chippewa Falls,Deerfield,Fond du Lac,Germantown,Hartford Union,Laconia,Monona Grove,Pittsville,Racine Park,Slinger,Stevens Point Area,Watertown,Wautoma,Wilmot Union,Coleman,West Bend West,Tomahawk,Campbellsport,Edgar,Elcho,Perry,Lourdes Academy
Jan 3, 2019 - Thu
High School Wrestling 7:00 PM Wrestling: Varsity Match Sturgeon Bay/Sevastopol Wrestling,Kewaunee Kewaunee High School
Jan 5, 2019 - Sat
High School Wrestling 9:30 AM Wrestling: Varsity Tournament   Manawa High School
  Opponent: Oconto,Chilton,,Crivitz,Montello,Winneconne,Elcho,Stratford,Tri-County,Manawa
Jan 8, 2019 - Tue
High School Wrestling 6:00 PM - 10:00 PM Wrestling: Varsity Non-Conference Southern Door,Gillett/Suring- Gillett High School
Jan 10, 2019 - Thu
High School Wrestling 7:00 PM Wrestling: Varsity Match Southern Door,Sturgeon Bay/Sevastopol Wrestling Sevastopol High School
Jan 12, 2019 - Sat
High School Wrestling 8:00 AM Wrestling: Varsity Invitational   New London High School
  Opponent: Southern Door,Appleton East,De Pere,Menasha,Oshkosh North,Pulaski,Ripon,Sturgeon Bay/Sevastopol Wrestling,Dodgeland,Princeton,Waupaca,Weyauwega Fremont,Laona-Wabeno,Coleman,New London
Jan 24, 2019 - Thu
High School Wrestling 7:00 PM Wrestling: Varsity Match Sturgeon Bay/Sevastopol Wrestling,Peshtigo Peshtigo High School
Jan 26, 2019 - Sat
High School Wrestling 6:00 AM - 7:00 PM Wrestling: Varsity Invitational   Sturgeon Bay High School
  Opponent: Oconto,De Pere,Freedom,Gillett,Green Bay West,Little Chute, WI,Menominee Indian,Lourdes Academy,Oshkosh North,Two Rivers,Wrightstown,Valders,Crivitz,New Holstein,Florence,Sturgeon Bay/Sevastopol Wrestling,Prairie,Amherst,Iron Mountain,Milwaukee Marshall,Lodi
Jan 31, 2019 - Thu
High School Wrestling 7:00 PM Wrestling: Varsity Match Oconto,Sturgeon Bay/Sevastopol Wrestling Sturgeon Bay High School